VAT-CS (1) Zawiadomienie o prowadzeniu magazynu wykorzystywanego w procedurze magazynu typu call-off stock

VAT-CS (1) Zawiadomienie o prowadzeniu magazynu wykorzystywanego w procedurze magazynu typu call-off stock

00
0
Wersja: (1)

Do czego stosuje się VAT-CS (1)

VAT-CS to  zawiadomienie o prowadzeniu magazynu wykorzystywanego w procedurze magazynu typu call-off stock,

Zawiadomienie składają  podatnicy, o których mowa w art. 15 ustawy, oraz podatnicy podatku od wartości dodanej nieposiadający siedziby działalności gospodarczej ani stałego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej na terytorium kraju, prowadzący magazyn, do którego wprowadzone są towary w procedurze magazynu typu call-off stock.

Termin składania: 14 dni od dnia pierwszego wprowadzenia towaru do magazynu w procedurze magazynu typu call-off stock, a w przypadku zmiany danych zawartych w zawiadomieniu 14 dni od dnia ich zaistnienia.

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Płatny
e-wysyłka
Eksport do XML
Eksport do PDF