UNBDG-zal 2 Załącznik nr 2 do umowy najmu budynku -  protokół zdawczo - odbiorczy

Druk UNBDG-zal 2 Załącznik nr 2 do umowy najmu budynku - protokół zdawczo - odbiorczy

0(0)
282
Wersja: 25.10.2013
Obowiązuje od 25.10.2013

Do czego stosuje się UNBDG-zal 2

Formularz stanowi załącznik do druku UNBDG - Umowa najmu budynku dla celów prowadzenia działalności gospodarczej.

Dopuszczalne jest wynajęcie całego budynku (nieruchomości z budynkiem) na cele prowadzenia działalności gospodarczej o określonym przedmiocie. Umowa powinna precyzować, jaka działalność może być w nieruchomości prowadzona i w jakim zakresie dopuszcza się korzystanie z nieruchomości, czy dozwolone są modyfikacje nieruchomości i ewentualnie w jakim zakresie.

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Płatny
ePUAP
Eksport do DOC
Eksport do XML
Eksport do PDF

Zostań resellerem fillup

Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.