SOS
SOS Sprawozdanie ostateczne syndyka
Do czego stosuje się SOS
Sprawozdanie ostateczne syndyka składa się z poniższych informacji:
- sygnatura sprawy, dzień sprawozdawczy,
- oznaczenie sądu,
- dane sędziego oraz upadłego,
- numer licencji doradcy restrukturyzacyjnego. W przypadku syndyka działającego w formie spółki należy podać numery licencji wspólników ponoszących odpowiedzialność za zobowiązania spółki bez ograniczenia całym swoim majątkiem albo członków zarządu reprezentujących spółkę.
- dane syndyka: imię i nazwisko, numer KRS lub w przypadku jego braku inne dane umożliwiające identyfikację,
- opis przebiegu postępowania,
- informacja o zakończonych lub trwających postępowaniach sądowych, administracyjnych, sądowoadministracyjnych oraz przed sądami polubownymi, w których uczestniczył syndyk,
- miejsce archiwizacji dokumentacji,
- informacja w przedmiocie wydania dłużnikowi majątku, ksiąg, korespondencji oraz dokumentów,
- inne informacje.
Formularz został zamieszczony w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 grudnia 2015 r. w sprawie określenia wzoru sprawozdania z czynności syndyka, wzoru sprawozdania rachunkowego syndyka i wzoru sprawozdania ostatecznego syndyka.
Podstawa prawna
Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 17 grudnia 2015 r. w sprawie określenia wzoru sprawozdania z czynności syndyka, wzoru sprawozdania rachunkowego syndyka i wzoru sprawozdania ostatecznego syndyka (Dz.U. 2015 poz. 2241).
Nota prawna
PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.
Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.
SOS
Zostań resellerem fillup
Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.