PP nr 98a Żądanie

Druk PP nr 98a Żądanie

0(0)
1212
Wersja: 22.05.2014

Do czego stosuje się PP nr 98a

Na druku "Żądanie" nadawca może zażądać zmiany umowy o świadczenie usługi w zakresie zwrotu, zmiany adresu, zmiany adresata. Wypełniony druk należy złożyć w placówce pocztowej.
Osoba wypełniająca powinna podać jak najwięcej potrzebnych danych do wykonania żądania przez placówkę pocztową. Nadawca może poprosić o wycofanie i zwrot przesyłki/przekazu pocztowego lub o przesłanie przesyłki/przekazu pocztowego pod inny adres.

Druk można również wypełnić przy korzystaniu z usługi Kurier Pocztex.

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Płatny
ePUAP
Eksport do XML
Eksport do PDF

Zostań resellerem fillup

Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.