PIT/MIT (2) (2019-2023) Informacja o środkach trwałych oraz przychodach

Druk PIT/MIT (2) (2019-2023) Informacja o środkach trwałych oraz przychodach

0(0)
1918
Wersja: (2)
Obowiązuje od 01.01.2020

Do czego stosuje się PIT/MIT (2)

Formularz PIT/MIT stanowi załącznik do zeznań: PIT-36, PIT-36S, PIT-36L i PIT-36LS.
Na deklaracji wykazuje się informacje dotyczącą środków trwałych:

  • nazwę i wartość środka trwałego oraz
  • przychód w poszczególnych miesiącach.
    Wzór został opublikowany w rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie wzorów zeznań podatkowych obowiązujących w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (Dz.U. 2019 poz. 2434).

Podstawa prawna

Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 11 grudnia 2019 r. w sprawie wzorów zeznań podatkowych obowiązujących w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych (Dz.U. 2019 poz. 2434) - załącznik nr 14.

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Bezpłatny
e-wysyłka
Eksport do XML
Eksport do PDF

Zostań resellerem fillup

Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.