PdPCP(s) Prokura do prowadzenia czynności przedsiębiorstwa (samoistna)

PdPCP(s) Prokura do prowadzenia czynności przedsiębiorstwa (samoistna)

0.0(0)
1157
Wersja: 22.07.2013

Do czego stosuje się PdPCP(s)

Prokura stanowi szczególny rodzaj pełnomocnictwa. Stanowi ona pełnomocnictwo udzielone przez przedsiębiorcę podlegającego obowiązkowi wpisu do rejestru przedsiębiorców, które obejmuje umocowanie do czynności sądowych i pozasądowych, jakie są związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Prokura może być udzielona kilku osobom łącznie (prokura łączna) lub oddzielnie (prokura samodzielna, samoistna). Prokura dotyczyć może wyłącznie wszystkich czynności związanych z przedsiębiorstwem. Nie można ustanowić prokury do poszczególnych czynności. Takie działanie odbywa się na podstawie pełnomocnictw

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Płatny
ePUAP
Eksport do DOC
Eksport do XML
Eksport do PDF

Zostań resellerem fillup

Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.