ePUAP UPP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia

Druk ePUAP UPP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia

0(0)
0
Wersja: (4)

Do czego stosuje się ePUAP UPP

Potwierdzenie UPO to najważniejsze dla podatnika potwierdzenie weryfikacji przesłania druku przez Internet. Potwierdza on poprawność wysyłki druku pod względem formalnym. Otrzymanie numeru UPO jest zatem potwierdzeniem, że druk znalazł się w organie podatkowym w dacie, w której numer ten został przekazany podatnikowi składającemu zeznanie podatkowe.

UPO nadawane jest wyłącznie takiemu drukowi, który uzyska status 200, czyli zostanie zweryfikowany pozytywnie po nadaniu mu wcześniej numeru referencyjnego.

Więcej informacji o UPO Urzędowe Poświadczenie Odbioru oraz możliwość sprawdzenia i pobrania UPO e-Deklaracji, bramki UBD i plików JPK na www.upo.info.pl

Nota prawna

PAMIĘTAJ! Gdy wypełnisz formularz - przeczytaj go uważnie w wersji ostatecznej lub skonsultuj się ze specjalistą! Udostępnione przez nas wzory druków, formularzy, pism, deklaracji lub umów należy zawsze właściwie przetworzyć, uzupełnić lub dopasować do swojej sytuacji.

Pamiętaj, że podpisując dokument kształtujesz nim swoje prawa lub obowiązki, zatem zachowaj należytą uwagę przy zmianach i jego wypełnianiu. Ze względu na niepowtarzalność każdej czynności, samodzielnie lub na podstawie opinii specjalisty musisz ocenić, czy wykorzystany formularz zastał zastosowany przez Ciebie odpowiednio do stanu faktycznego, prawnego lub zamierzonego celu.

Bezpłatny
Eksport do XML
Eksport do PDF

Zostań resellerem fillup

Dołącz do programu resellerskiego i zostań specjalistą od przyjaznych formularzy, e-deklaracji i e-administracji, ponieważ fillup to formalności wypełnione.